O nas

Drodzy Klienci! 

 

 

RGB DRUK powstał, by usługi drukarskie w Lublinie podnieść na nowy poziom. Dla nas liczą się dwa słowa. Te słowa to PROFESJONALNIE i TANIO.  

 

Jesteśmy DLA PAŃSTWA. To dla nas standard. Dlatego nasza oferta zawiera usługi dostosowane do różnych potrzeb. Przygotowaliśmy ofertę, która każdemu umożliwia skorzystanie z naszych usług. Szybko, ekspresowo, BŁYSKAWICZNIE. Tanio, taniej, NAJTANIEJ W LUBLINIE.

 

U nas dobór produktów i wzorów pozwala każdemu wybrać coś dla siebie: Klasyczne wizytówki dla lekarza i prawnika, karty biznesowe dla rozwijającego się przedsiębiorstwa, druk zaproszeń na ślub roku, a może osobista strona internetowa, plakat na niezwykle ważną akcję społeczną, albo na Ten Jedyny Koncert Tego Jedynego Zespołu.

 

 

JESTEŚMY DLA KLIENTA

 

 

Mały rodzinny biznes, szybko rozwijający się start-up, czy duża sieć - świadczymy kompleksowe usługi. Proponujemy Państwu wszystko to, czego potrzebujecie - od wizytówek, przez gadżety reklamowe i kalendarze aż do kart biznesowych i papieru firmowego. U nas znajdziecie Państwo to wszystko, co jest potrzebne, by budować swoją markę.

 

Drukarka COLOP E-MARK