Drukarnia Lublin - RGB druk - Wydruki Lublin - Projekty graficzne.

O nas

Witamy w naszej internetowej drukarni!

Od wielu lat działamy na polskim rynku, naszym mottem jest "Profesjonalnie i tanio".
Chcemy aby nasza drukarnia świadczyła usługi na najwyższym poziomie w odpowiedniej cenie.

Na naszej stronie znajdziesz wszystko czego wymaga dobra reklama. Zaczynając od podstawowych materiałów takich jak wizytówka, ulotka czy pieczątka przez banery, roll upy, naklejki na specjalnych foliach, aż do reklamy zewnętrznej. W tym wszystkim nie zapominamy o klientach indywidualnych. Mamy specjalny dział zajmujący się właśnie zaproszeniami ślubnymi oraz dekoracjami wnętrz. Drukujemy Ekologicznie ploterem Lateksowym, fototapety, obrazy na płótnie canvas i wiele innych.

Posiadamy własny parka maszyn. Druk offsetowy wykonywany jest na maszynie KBA Rapida 75-5+L druk cyfrowy wykonujemy na prasach cyfrowych KONICA MINOLTA BIZHUB C6000. Z uwagi na to, że posiadamy własną introligatornię zlecenia wykonujmy szybko i z pełną starannością. Posiadamy linię broszurującą PLOCKMAITC, automatyczną wycinarkę UCHIDA i dwie krajarki, foliarkę do wydruków, maszynę do złocenia bez matrycowego, tłoczarkę i wiele innych urządzeń wykańczających.

Nieważne czy Twoja firma to restauracja, hotel czy warsztat samochodowy, znajdziesz u nas wszystko co potrzebne jest do dobrego marketingu. Drukarnia online to ogromne ułatwienie dla agencji reklamowych czy firm, które pragną realizować swoje zlecenia na większą skalę. Oszczędność czasu, ponieważ wszystko można zrobić online. U nas niema rzeczy niemożliwych, staramy się aby każdy klient wyszedł od nas zadowolony i chciał wrócić, ponieważ to właśnie klient jest najważniejszy.

Na naszej stronie znajdziesz druk offsetowy, druk cyfrowy, druk wielkoformatowy, gadżety reklamowe, zaproszenia ślubne, naklejki, kalendarze, książkowe i ścienne. Złocimy wydruki!

Projekt, to to, co charakteryzuje każdą realizację. Nasi graficy doradzą Wam jak uniknąć błędów w przygotowaniu projektu lub poprawią i zweryfikują plik. Przed przygotowaniem projektu graficznego wysyłamy formularz w celu ustalenia szczegółów, aby jak najbardziej trafić w gust odbiorcy.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, facebooka i kontaktu z działem obsługi klienta.

Nasi doradcy odpowiedzą na każde pytanie, a specjaliści ds. druków doradzą telefonicznie lub odwiedzą państwa w siedzibie firmy. Do zobaczenia.